Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Коптильня міні 1.0 до 10 кг»

85 ₴/упаковка
Тріска Вільха
Коптильня міні 1.0 до 10 кг.
Електрична Коптильня гарячого та холодного Копчення, з можливістю сушіння та сиро-в'ялення продуктів.
2 щітки для сушіння овочів
Завантаження коптильні до 10 кг продуктів.
Матеріал Коптильні натуральне дерево Вільха.
Всередині камера коптильні обшта нержавіючої сталі.
Розмір усередині камери: 375×375×645 мм
Розмір зовні коптильні:
400×400×970 мм
Для нагрівання в камері Коптильні встановлено ТЕН 1,1 кВт.
Для регулювання температурних режимів встановлено терморегулятор
Коптильня комплектується: Дима-генератором із відстійником (фільтром).
Дима-генератор потрібен для тління Тріски та створення диму.
Подачу диму з диму-генератора в камеру копчення допомагає здійснювати компресор на 8W.
У компресора 2 швидкості нагнітання.
У Коптильні додатково встановлено Вентилятор для сушіння та в'ялення продуктів.
Перед копченням рекомендується просушувати м'ясо або рибу.
Камера коптильні обшита повністю нержавійкою
У наборі Коптильні:
Поперечини 3 шт.
Гачки 10 шт.
Піддон для жиру 1шт.
Дах коптильні покритий покрівельним матеріалом для роботи на відкритому повітрі.
У Коптильні легкий доступ до електроніки. Передня панель, що знімається, забезпечує доступ до внутрішньої частини даху коптильні, де розташовані всі системи електронного управління.
На диму-відвідній трубі передбачена засувка для примусового накопичення диму всередині камери для копчення.
Вологостійкі кнопки керування.
Надійна фурнітура та
Ущільнювачі на двері.
Всі контакти в коптильні з'єднані тирма-стійкими клемами.
Усі шви герметизовані.
Коптильня просочена антисептиком
Встановлено транспортувальні ніжки із дерев'яного бруса.
Гарантія не має на механічні пошкодження 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 42278 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 640 мм |
- Ціна: 11 625 ₴










