
Коптильня Класік 2.0 до 40 кг. (Коптильня утеплене)
23 520 ₴
21 873,60 ₴
- В наявності
- Код: к-40
- +380 (66) 742-73-70Технолог виробництва та копчення
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Коптильня Класік 2.0 до 40 кг. (Коптильня утеплене)»

85 ₴/упаковка
Тріска Вільха
Електрична Коптильня гарячого та холодного копчення, з можливістю сушіння та сиро-в'ялення продуктів.
Завантаження коптильні до 40 кг продуктів.
Матеріал Коптильні натуральне дерево Вільха. Сосна
Усередині неіржавка сталь
Зливання в підлозі.
Утеплення коптильні: це подвійні стінки з вагонки всередині яких поміщена мінеральна вата.
Утепленням створюємо ефект термоса. Це корисно під час роботи коптильні в умовах сильного морозу (-20) або спеки (+30).
Розмір усередині камери: 530×530×1200 мм
Розмір зовні коптильні:
570×570×1650 мм
Для нагрівання в камері Коптильні встановлений ТЕН 1,8 кВт. Плюс Конвекція для рівномірного розподілу диму та заданої температури в камері копчення.
Для регулювання температурних режимів встановлений терма-регулятор.
Коптильня комплектується: Дима-генератором із відстійником (фільтром).
Дим-генератор потрібен для тління Щепи та створення диму.
Коптильня обладнана шибером із неіржавкої сталі. Це засувка-димахід із можливістю одягнути гофру для гортання диму за межі приміщення ілм зони відпочинку.
Подавання диму з Дима-генератора в камеру копчення допомагає здійснювати компресор
У компресора 2 швидкості нагнітання.
У Коптильні додатково установлено Вентилятор для сушіння та в'ялення продуктів.
Перед копченням, так само рекомендується просушувати м'ясо або рибу.
Камера коптильні неіржавкої сталі
Є бічна розетка для компресора.
У наборі Коптильні:
Перекладини 6 шт.
Гачки 20 шт.
Піддон для жиру 1 шт.
Дах коптильні покритий покрівельним матеріалом для роботи на відкритому повітрі.
У Коптильні легкий доступ до електроніки. Знімна передня панель забезпечує доступ до внутрішньої частини даху коптильні, де розполіровані всі системи електронного керування.
На диму-відвідвідній трубі передбачена засувка для примусового накопичення диму всередині камери для копчення.
Вологостійкі кнопки керування.
Надійна фурнітура і
Ущільнювач на двері.
Всі контакти в коптильні поєднані тирмастійкими клемами.
Усі шви герметизовані.
Коптильня просякнута антисептиком
Встановлені транспортувальні ніжки з дерев'яного бруса.
Гарантія не на механічні пошкодження 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 35-50 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 20 шт. |
| Ніжки | Незнімні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 650 мм |
| Ширина коптильні | 650 мм |
| Висота коптильні | 165 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 1200 мм |
- Ціна: 21 873,60 ₴









