
Коптильня холодного та горячого копчення 25кг
22 050 ₴
20 506,50 ₴
- В наявності
- Код: CN-2
- +380 (66) 742-73-70Технолог виробництва та копчення
Електрична коптильня із натурального дерева (до 25 кг)
Ця професійна електрична коптильня виготовлена з натурального дерева та розрахована на завантаження до 25 кг продуктів (залежно від щільності). Внутрішні розміри камери – 405×405×890 мм.
Основні особливості:
Ефективне нагрівання та рівномірне сушіння
Оснащена ТЕНом потужністю 2 кВт і системою примусової конвекції, яка забезпечує рівномірний розподіл тепла.
У нижній частині задньої стінки встановлений вентилятор для сушіння та в'ялення продуктів, працює у парі з вентилятором притоку повітря.
Надійна електроніка
Управління коптильнею винесено в окремий металевий блок, де розміщені всі кнопки, контролери та датчики. Це підвищує безпеку, зручність обслуговування та надійність в експлуатації.
Зручність завантаження та розміщення
Накладні двері без виступаючих бортиків дозволяють легко завантажувати та виймати продукти. Рівний дах спрощує встановлення коптильні у будь-якому приміщенні.
На задній стінці передбачено фланець під підключення гофри для відведення диму за межі робочого простору.
Комплектація:
5 перекладин
15 гачків
Піддон для збирання жиру
Надійний терморегулятор із датчиками
Димогенератор з потужним компресором та плавним регулюванням подачі диму
Відстійник для збирання конденсату
Додаткові опції:
Внутрішня обшивка нержавіючої сталі
Оглядове вікно
Установка парогенератора
Бічні ручки та колеса для мобільності
Утеплення мінеральною ватою
Гарантія:
12 місяців з моменту покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Разове завантаження коптильні | 15-25 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 15 шт. |
| Ніжки | Незнімні |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Висота | 890 мм |
- Ціна: 20 506,50 ₴









